Dla sympatyków i klientów naszego salonu RABAT na szkolenia!

Nasza współpraca z Fastline Racing Academy obejmuje szereg szkoleń o różnym poziomie zaawansowania kierowców. Na początek chcemy zwrócić Waszą uwagę na podstawowe szkolenie z jazdy sportowej pn. SPORT DRIVING EXPERIENCE: >> https://fastlineracingacademy.pl/stage-1-od-podstaw/

To koronny i najpopularniejszy projekt Fastline Racing Academy, przeznaczony dla osób, które nie mają doświadczenia w prowadzeniu aut sportowych i jazdy po torze, a chciałyby spróbować swoich sił i doświadczyć jazdy wyczynowej autem sportowym po zamkniętej pętli.

Szkolenie to buduje podstawy jazdy sportowej oraz wyścigowej u uczestników, a przede wszystkim, jest swoistym papierkiem lakmusowym dla uczestników dot. oczekiwań względem szkolenia i samych potrzeb oraz chęci nauki techniki jazdy samochodem, doskonale weryfikując dotychczasowe doświadczenie w technice prowadzeniu auta.

Jazdy szkoleniowe w ramach SPORT DRIVING EXPERIENCE odbywają się na autach Fastline Racing Academy jak i autach klientów (wariant tańszy) – do wyboru przez uczestników. To doskonała okazja do pierwszego kontaktu ale i dogłębnego poznania charakterystyki i osiągów wybranych aut sportowych (m.in. Alpine 110, Ford Focus RS, Porsche 911, Maserati MC20), a także nauczenia się w bezpiecznych warunkach wykorzystania pełnego potencjału własnego samochodu.

Samo szkolenie podzielone jest na trzy poziomy zaawansowania (stage 1, 2, 3), które pomagają wypracować odpowiednie nawyki i umiejętności, niezbędne w dalszym etapie szkolenia. SPORT DRIVING EXPERIENCE w Fastline Racing Academy to nasze pierwsze otwarte zaproszenie na tor dla sympatyków i klientów Global Motors. Zapewniamy, że nie ostatnie!

Już 20 października spotykamy się na Tor Łódź, a naszymi przewodnikami będą kierowcy wyścigowi i doświadczeni instruktorzy Fastline Racing Academy.

W programie szkolenia od od 3 do 9 sesji praktycznych jazdy „na limicie samochodu sportowego” a także część teoretyczna z zakresu geometrii zakrętu i poprawnej lini wyścigowej, punktów hamowania i przyspieszania… WARTO!

ZAPISY na szkolenie prowadzone SPORT DRIVING EXPERIENCE są online na stronie Fastline Racing Academy, a jego cena zależy od wybranego samochodu oraz długości sesji treningowych (od 30 do 90 minut). Dostępne są Toyota GR Yaris, Alpine A110, Mercedes A45 AMG, Toyota GR Supra, Alpine A110S, Ford Focus RS, Porsche 911 Carrera 4 GTS, Maserati MC20

Korzystając z własnego samochodu podczas szkolenia, koszty uczestnictwa startują już od 1200 zł netto.

UWAGA! Na hasło „Global Motors”, które wprowadzamy do formularza zgłoszeniowego jako kod rabatowy, uzyskujemy ZNIŻKĘ 10% na szkolenie – bez względu na wybrany pojazd czy długość sesji szkoleniowej.

Zgłoszenia na szkolenie SPORT DRIVING EXPERIENCE można dokonać także osobiście w salonie Global Motors Rzeszów (Al. Armii Krajowej 21) – ZAPRASZAMY!

Każdy uczestnik szkolenia SPORT DRIVING EXPERIENCE otrzyma Certyfikat Szkolenia Fastline Racing Academy, podpisany własnoręcznie przez wielokrotnego wyścigowego Mistrza Polski, uczestnika wyścigów długodystansowych w Dubaju czy Spa Frankochamps, kierowcę testowego klasy LMP3 Le Mans, i twórcę Fastline Racing Academy, Mariusza Miękosia.

PS. W kolejnych tygodniach będziemy Was zapraszać na kolejne wspólne projekty z Fastline Racing Academy, m.in.:

  • Szkolenia jazdy BEZPIECZNEJ i sportowej
  • Szkolenia dla kobiet „Heels on the Track”
  • Wyjazd do Laponii
  • Wyjazdy na wyścigi serii Lamborghini Super Trofeo

#staytuned

Info „na już” na stronach Fastline Racing Academy: >> https://fastlineracingacademy.pl
Tu też przewidujemy konkretne rabaty dla klientów i sympatyków Global Motors!

Współpracą z Fastline Racing Academy otwieramy zupełnie nowy rozdział w działalności Global Motors! Od wielu lat pomagamy Wam w zakupie samochodów marzeń. Teraz pomożemy Wam wykrzesać pełny potencjał z tych aut – w profesjonalny, systematyczny i BEZPIECZNY sposób! ZACHĘCAMY

Do zobaczenia w salonie i na torze wyścigowym!